Loading...

Olejová barva červená 20ml - PME

Olejová barva červená. Balení 20 ml.
Skladem poslední 1 ks
U vás 6.10.2026

100 Kč
500 Kč / 100ml
Ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Olejové barvy jsou ideální pro dosažení zářivě červené barvy. Toto potravinářské barvivo má vysokou krycí schopnost a zůstává jasné, a to i při použití v tmavých nebo tučných ingrediencích, jako je ganache nebo bílá čokoláda. Používejte červenou barvu na vánoční dekorace, srdíčka, růže nebo dorty s hasičskou či cirkusovou tématikou. Použití Před použitím lahvičku protřepejte a naneste barvu pipetou pro přesné dávkování. Je barvivo kvůli nižším teplotám trochu sirupovité? Rychlé 3 až 5 sekundy v mikrovlnné troubě usnadní jeho opětovné použití. Vhodné pro: Máslový krém Ganache Fondán Čokoládu Těsto na dort Specifikace: Červená Na olejové bázi Obsah: 20 ml

Objem

Balení obsahuje: 20 ml

Složení produktu

Řepkový olej, barvivo (E129), emulgátory (E322, E433). E129 může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva červená
Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva červená 30g extra barvící - K2 - George Fondant Kft

Gelová barva červená, extra barvící. Balení 30 g.

58 Kč
193.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva červená 20g - Saracino

Gelová barva červená. Balení 20 g.

63 Kč
315 Kč / 100g

Skladem > 10 ks